Özmutlu Demir

Demirin gücünden çeliğin ihtişamından aldığı ilhamla Demir - Çelik sektöründeki 40 yılı aşan tecrübesi ile müşterilerine daima en iyiyi ve en kaliteyi sunmayı ilke edinen bir sistemin adıdır ÖZMUTLU DEMİR, 1985 yılında İstanbul Bayrampaşa’da kurulan ÖZMUTLU DEMİR, çeliğin erilmesiyle geçmişten günümüze insan hayatına değer katmaya devam ediyor. Son teknoloji ürünü modern araç ve gereçlerle donatılan Makine Parkurumuzda PLAZMA KESİM, LAZER KESİM, ABKANT BÜKÜM, MAKAS KESİM, TESTERE KESİM modellerimiz ile demire anlam katıyor, çeliğe şekil veriyoruz. Kutu profilleri, yapı profilleri, saçlar, borular ve tamamlayıcı yan ürünleri müşterilerimizin taleplerine göre hazırlıyoruz.
Kara, deniz ve tren yollarının kesiştiği noktalarda bulunan Hadımköy ve Küçükköy depolarımızdan, Ambarlı limanı, kuzey Marmara otoyolu , fsm köprüsü, deliklilaya tren garı ve Avrupa çıkış kapılarına yakınlığıyla hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin siparişlerini eksiksiz olarak tam zamanında teslim ediyor, Türkiye’ye ve dünyaya aylık ortalama 5 bin ton demir çelik ürünü sevkiyatı gerçekleştiriyoruz. Toplam 3000 metrekareyi aşan depolama alanımız ve 10 bin tonluk stok kapasitemiz, günlük 100 tonu aşan sevkiyat ağımız ile küresel ölçekteki tedarik zincirinde global bir oyuncu olarak yer alıyoruz.

Her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan deneyimli kadrosu ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kalite odaklı hizmet anlayışı  ile  İnsana ve doğaya değer veren, iş güvenliğinden ve kaliteden taviz vermeyen  multi-disipliner yönetim anlayışımız, ile ülkemiz ekonomisine katma değer yaratıyoruz. Kaliteli malzeme, uygun fiyat, karşılıklı güven; Özmutlu Demir olarak, sizlerden aldığımız güç ve cesaretle, işimize duyduğumuz tutkuyla çok daha uzun yıllar ülkemize ve dünyaya hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ülkemizin küresel ölçekli öncü projelerinden olan Çanakkale köprüsü, Avrasya Tüneli, İstanbul Havalimanı ve Yavuz Sultan Selím Köprüsü gibi dev projelerin altındaki  taşeron firmaların ürün eksikliklerini gideren bir çözüm ortağı olarak imzası bulunan ender kuruluşlar arasındayız. ÖZMUTLU DEMİR, olarak, Demir- Çelik sektöründeki son gelişmeleri yakından takip ederek, uluslararası sertifikasyon süreçlerine dahil oluyor ,sürekli kendimizi yeniliyor,tedarik ağımızı geliştiriyor ve kalite çıtamızı yükseltiyoruz. Sizlere kulak veriyor, sizden gelen taleplere göre şekil alıyor, bu sayede hammadde ile son tüketici arasında köprü oluyoruz. Sağlam hedefler ve özverili çalışma gücüyle geleceğe demir atıyoruz. Özmutlu Demir…

Kalite Belgelerimiz